طراحی وبسایت | گروه طراحان ویزارد

مفاهیم آموزشی وب

جمعه, 17 ارديبهشت 1395 ساعت 20:02

آخرین آمار مرورگرها

نوشته شده توسط

آخرین آمار مرورگرها (browsers) و روند میزان استفاده از آنها

آمار استفاده از مرورگرها یا browserها بسیار جالب و حائز اهمیت می باشد.

آماری که در اینجا مشاده میکنید از وبسایت معروف w3schools گرفته شده است.

دوشنبه, 12 آبان 1393 ساعت 21:03

طریقه کشتن یک طراح وب

نوشته شده توسط

این مطلب را در اینجا از وبسایت نردبان نقل قول میکنیم. که کاریکاتور بسیار بسیار جالبی را کشیده اند.

در طول تجربه ای که در طراحی وبسایت در گروه طراحان ویزارد به دست آورده ایم دقیقاً به همین نوع مشتریان بر خورده ایم. مشتریانی که بعد از اتمام کار طراحی وبسایت ایده اهایشان گل میکند و پس از عوض کردن کل وبسایت مقدار ناچیزی هزینه بابت این تغیرات به شما پرداخت میکنند.

اول کار: سفارش طراحی سایت:

شنبه, 12 مهر 1393 ساعت 20:28

روشهای مرسوم تبلیغات اینترنتی در ایران

نوشته شده توسط

این مقاله نوشتاریست راجع به روش های مرسوم تبلیغات اینترنتی در ایران و همچنین نقد و بررسی این روش ها

شنبه, 15 شهریور 1393 ساعت 16:22

سوالاتی که باید از طراح وبسایت خود بپرسید

نوشته شده توسط

بسیاری از شما ممکن است به وبسایتی احتیاج داشته باشید و قصد سفارش طراحی آن را دارید ولی نمیدانید باید چه سوالاتی از او بپرسید تا درباره ی کیفیت وبسایت خود مطمئن شوید. پرسشنامه ی زیر میتواند کمک بسیار زیادی به شما بکنید. البته این را هم باید در نظر داشته باشید که هر کدام از موارد گفته شده هزینه ای اضافی را ممکن است برای شما داشته باشد.

اگر مدتی را صرف وب‌گردی مخصوصا در وب فارسی کرده باشید، حتما نام الِکسا (Alexa) را شنیده‌اید. الکسا یک سرویس رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها براساس معیارهای مختلف است که در ایران بسیار با اهمیت شده و از این رو برخی از وب‌سایت‌ها نیز از هیچ روشی برای رسیدن به رتبه بهتر در آن چشم‌پوشی نمی‌کنند؛ حتی اگر قرار باشد در آن تقلب کنند هم دریغ نخواهند کرد.

شنبه, 14 تیر 1393 ساعت 09:43

www2 چیست؟

نوشته شده توسط

 www2 و www3 نام دامنه یا زیر دامنه است که برای مشخص کردن مجموعه ای از وبسایت های بسیار مرتبط به تحت یک دامنه استفاده میشود. مانند www.example.org ، www2.example.org ، و www3.example.org این سری را

  گوگل در پایان هر سال آمار و ارقام جستجوهای انجام شده در موتور جستجوی معروف خود را تحت عنوانZeitgeist منتشر می‌کند. با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2013، لیست امسال نیز منتشر شده که «نلسون ماندلا»، «پل واکر» و «آیفون 5S» در صدر بیشترین عبارات مورد جستجو توسط کاربران قرار گرفته‌اند.

از هم با نزدیک شدن به پایان سال گوگل Zeitgeist 2013 را منتشر کرده است. این لیست نشان می‌دهد که در سال کهنه، کدام افراد، مکان‌ها یا رویدادهایی بیشتر مورد توجه مردم بوده‌اند. در سال 2013 مردم عبارات بسیار متنوعی را مورد جستجو قرار داده‌اند اما تنها بخشی از آنها به لیست نهایی گوگل راه یافته‌اند.

شنبه, 30 فروردين 1393 ساعت 09:30

10 افزونه یا Addon برتر فایرفاکس و کروم

نوشته شده توسط

افزونه‌های کاربردی

hola

۱-  تبعیض ممنوع! Hola Unblocker

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خواسته باشید محتوایی را در سایتی ببینید و با پیغامی شبیه به Not available in your country یا در “در کشور شما در دسترس نمی‌باشد” مواجه شده باشید. افزونه Hola Unblocker برای رفع این مشکل ساخته شده است. این افزونه سعی می‌کند تا جای ممکن چنین سایت‌هایی را فریب دهد تا متوجه نشوند شما از کدام کشور در حال بازدید از سایت هستید.

صفحه1 از8